Eminem > Rodzina

Debbie Mathers - matka Eminema
Wyszła za mąż w wieku 17 lat za Marshalla Mathersa II i kilka miesięcy później urodziła Marshalla Mathersa III, czyli Eminema. Rok później Debbie rozeszła się z mężem. W 1986 roku na świat przychodzi przyrodni brat Eminema - Nathan, jego ojcem jest Fred Samara Jr.

Jej stosunki z synem były złe, nieraz się kłócili, gdy Eminem rozpoczynał wielką karierę. Eminem w niejednej piosence wypowiadał jej imię. Oskarżał ją m.in. o nieustanne branie prochów czy wmawianie mu i jego bratu różnych chorób. W 2007 roku Debbie napisała książkę "Mój syn Marshall, mój syn Eminem", w której zawarte są informacje o stosunkach z Marshallem z jej perspektywy. W 2013 roku wraz z albumem "The Marshall Mathers LP 2" Eminem nagrał utwór "Headlights", który w całości poświęcony jest jego matce. Marshall dziękuje mamie za to, że była jednocześnie "jego matką i ojcem", wybaczając jej wszystkie błędy, jakie popełniła podczas jego wychowania, a tym samym zrzucając to na barki jego ojca, który uciekł już przy pierwszej okazji.

Marshall Mathers II - ojciec Eminema
W 1972 roku poślubił Debbie Mathers, która w tym czasie była już w ciąży. Niestety w tym małżeństwie nie układało się najlepiej, a rok później wszystko się rozpadło. Stało się tak m.in. dlatego, że ojciec Marshalla gwałcił swoją żonę i ciągle chodził zalany. Slim nigdy go nie widział, czego wcale nie żałuje. Gdy Eminem stał się sławny, jego ojciec chciał się z nim zobaczyć, ale Em odrzucił wszystkie propozycje.

O stosunkach Marshalla z jego ojcem mówi wers z My Name Is: "When you see my Dad, tell him that I slit his throat in this dream I had."
Betty Kresin - babcia Eminema
Jest matką Debbie. Ma sześcioro dzieci z 3 różnymi facetami. Ronnie był jej synem. Eminem był pokłócony z babcią, a poszło o kasetę demo Ronniego. Em chciał ją wykorzystać na swoim albumie "The Marshall Mathers LP", na co ona kategorycznie się nie zgodziła.
Kimberly Scott - była żona Eminema
Kim poznała Slima jeszcze w liceum i od tego czasu zaczęli się spotykać. W grudniu 1995 roku urodziła się im córeczka - Hailie Jade Scott. 4 lata później, czyli w 1999 roku, Eminem i Kim wzięli ślub. 4 lipca 2000 roku Em przyłapał Kim podczas całowania się na parkingu z niejakim Juanem Guerrą. Slim podszedł do niego i zaczął mu grozić gnatem. Całe to wydarzenie opisała prasa. Od tamtego wydarzenia Em publicznie wielokrotnie powtarza, że jej nienawidzi, przez co fani nie dawali jej spokoju.

Na albumie "Recovery" z 2010 roku w utworze "Going Through Changes" Eminem mówił, że "wciąż ją kocha i to się nigdy nie zmieni" i tłumaczył, że "po prostu nie mogli się nigdy dogadać".
Hailie Jade Mathers - córka Eminema
Hailie przyszła na świat 25 grudnia 1995 roku ze związku Marshalla z Kim. Eminem prawie w każdym wywiadzie podkreśla jak bardzo kocha swoja córkę. Slim wykorzystał głos swojej córeczki w piosence "97 Bonnie and Clyde" z płyty "The Slim Shady LP" oraz w "My Dads Gone Crazy" z The Eminem Show. O jego miłości do córki świadczy też jego tatuaż na prawej ręce. Marshall zwykle powtarza, że rap to "jedyna rzecz, na jakiej się zna", lecz jego córka jest dla niego najważniejsza i "jeśli świat ma się skończyć, to ona będzie jedyną osobą, która pozostanie mu na tym świecie".
Nathan Mathers - przyrodni brat Eminema
Młodszy brat Eminema. Nate ma bardzo dobre stosunki ze swoim starszym bratem, z którym często razem przebywają. W 2008 roku nagrał pierwszy utwór wraz z klipem pt. "Bend On Over". Jak widać zamierza iść w ślady brata.
Ronnie Nelson - zmarły wujek Eminema
Niestety w 1991 roku w wieku 19 lat popełnił samobójstwo. Eminem był bardzo zżyty z wujkiem i po jego śmierci długo nie mógł dojść do siebie. Ronnie wprowadził Marshalla w świat hip-hopu darując go albumem Ice-T z okazji jego urodzin. Eminem ma na lewej ręce tatuaż, poświęcony zmarłemu wujkowi, na którym jest napisane: "Ronnie R.I.P.".

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Online

Stachu 2 dni

Drip313 3 dni

SlimShady313 4 dni

Mikus 5 dni

Mastermind 1 tydzień

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

17-04-2018 09:47
oczywiscie za free

16-04-2018 18:53
A chce ktoś może płytkę Animal Ambition? 2CD (CD+DVD). Kupiłem w ciemno bez sprawdzenia i mi nie podchodzi, każda z płyt użyta raz, nie ma żadnych śladów użytkowania. Jak coś to pisać

14-04-2018 00:39
sprawdzacie 50centa? crazy trzyma poziom.

05-04-2018 23:18
Moje odczucia po Revival są takie, że MMLP2 powinien być jego ostatnim albumem.

05-04-2018 19:38
Oraz cieszy mnie, ze nie ruszal sie dretwo rapujac, jak to ma w zwyczaju od jakiegos czasu

Archiwum shoutboksa

Ankieta

Najlepsza okładka albumu Eminema to...

The Slim Shady LP
The Slim Shady LP
13% [5 głosów]

The Marshall Mathers LP
The Marshall Mathers LP
23% [9 głosów]

The Eminem Show
The Eminem Show
20% [8 głosów]

Encore
Encore
5% [2 głosy]

Relapse
Relapse
15% [6 głosów]

Recovery
Recovery
15% [6 głosów]

TMMLP2
TMMLP2
10% [4 głosy]

Ogółem głosów: 40
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 08/06/2016 00:28

Archiwum ankiet