Zobacz temat

www.Eminem.com.pl » Shady Records » Eminem
 Drukuj temat
DZIWNA "PROMOCJA" REVIVAL
Drip313
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z albumu ale sposób "promocji" to jakieś marketingowe samobójstwo! Dobór singli strasznie dziwny,żadnego klipu a jesteśmy 4 dni po premierze. Zaczynało się fajnie niby lek itd ale to co się stało później to jakaś masakra...

Ja bym to zrobił tak (pomijam część z lekiem bo była spoko-wymagałaby troche dopracowania)
1.Puściłbym na 5 tygodni przed premierą Revival(intrelude) z klimatycznym zagadkowym wideo(takie promo wideo)
2.Na 4 tygodnie przed premierą dał bym pierwszy singiel "Believe" z klipem.
3.Na 3 tyg przed premierą zorganizowałbym live stream z Eminemem pokazującym okładkę albumu i podającym datę premiery.
4.Na 2 tyg przed premierą tracklista i start preorderu.
5.W dzień premiery River razem z klipem żeby z Edkiem sobie lecieli w radio itd.
6. Wywiady, ze 3 spotkania z fanami podpisywanie płyt.

Dzięki takiej szablonowej promocji album na pewno sprzedał by się o jakieś 200k lepiej moim zdaniem.

SlimShady313
Przemyślenia takie mnie naszły...

Walk on water to chyba jednak nie jest przypadek. Em świadomie kieruje ten singel jak i cały album do swoich fanów. Dlatego promocja wygląda jak wygląda. Tym singlem nie przybędzie mu fanów, tak jak było niemal z każdą poprzednia promocją. Nie tylko ze względu na skromne brzmienie. To co tam zawarł jest świetne, ale to wiem ja, Ty i Ty i Ty. Znajomych z uczelni, czy nastolatków treść numeru nie zainteresuje. Może bredzę...

Jestem ciekaw co będzie dalej. Który numer będzie singlem? Kiedy klipy i ile ich będzie? Bo z Edkiem pewnie będzie.

Racja dziwnie to wygląda. "Lek" - zrobiony z wielką pompą a dalej... nic nie ma. Może menadżer za dużo ma roboty w def jam.

pwentrys
Kogo teraz single i klipy na parę tyg. przed premierą interesują? Teraz najczęściej się zapowiada album bez daty premiery i nagle wypuszcza w któryś dzień na wszystkie platformy.

Przejdź do forum: